Spearmint

Spearmint

Regular price $3.00
Unit price  per 

Aside from having great flavor, mint is extremely good for you. Add mint to yogurt with berries, change up your smoothie, enjoy a minty lime fizzler, or make watermelon mint pops with the kids!

Available in 4 inch square pot.